Łowisko Carpshop Lakes

Opis łowiska

Łowisko Carpshop Lakes znajduje się we wsi Żukowo oddalonej ok 40 km od Poznania. Mamy tutaj zbiorniki wodne udostępnione do wędkowania, które dzielą się na: Łowisko Karpiowe (8ha) „Złów i Wypuść”, oraz Łowisko Szczupakowo-Karpiowe (23+3ha).
Akweny te wykopane zostały przed laty po kredzie jeziornej, mają pow. 8 ha, 23 ha i 3 ha. Od czasu ostatniej powodzi dwa zbiorniki 23 i 3 ha połączyły się w jeden zbiornik tworząc na dzień dzisiejszy rozlewisko o nieuregulowanej powierzchni, które zmienia się pod wpływem pory deszczowej. Głębokość tych zbiorników jest podobna i waha się od 1m do 4,5m. Wody te, zarybiane są od 23 lat karpiem, amurem, linem i szczupakiem. Największe okazy ryb, złowione przez wędkarzy to 33 kg amur, 23 kg karp, 4 kg lin, 12 kg szczupak, 3 kg karaś, 1 kg okoń i 6kg węgorz.
Swój niepowtarzalny urok ma w szczególności akwen największy przypominający francuskie jezioro tęczowe ( Rainbow Lake ). Łowisko te ze względu na liczne zaczepy kryje w swej wodzie piękne okazy karpi nie do wyciągnięcia bez odpowiedniego sprzętu! Porośnięte jest w dużej części uschniętą wikliną i ma bardzo urozmaiconą linię brzegową z małą ilością trzciny.
Akwen drugi a zarazem najstarszy porośnięty jest wokół wąskim pasem trzciny z dostępem bezpośrednim do wody w miejscach stanowisk dla wędkarzy. Woda w tym zbiorniku jest bardzo czysta, zasadowa co widać po pięknie ubarwionych rybach! Ukształtowanie dna nie jest równe, za to twarde lub z niewielką ilością mułu. Woda ta jest wyzwaniem dla karpiarzy! Na prawie każde stanowisko jest dojazd samochodem i możliwość rozbicia namiotu!
Łowisko czynne jest od początku marca do końca listopada.

 

Godziny otwarcia

Całodobowo

Ryby w łowisku

Karp, Szczupak, Lin, Karaś, Okoń, Węgorz, Jesiotr, Amur

Cennik

ŁOWISKO KARPIOWE (8ha) „Złów i Wypuść” :

licencja specjalna – 40 zł dzień łowienia na maksymalnie 3 wędki z brzegu

licencja specjalna – 60 zł doba łowienia na maksymalnie 3 wędki z brzegu

dopłata do 4 wędki – 10 zł/doba

spinning z brzegu – 35zł za dzień łowienia od świtu do zmierzchu

spinning z łodzi – (z własnego środka pływającego) – 50 zł

spinning z łodzi – (z naszego środka pływającego) – 70 zł od osoby

ŁOWISKO SZCZUPAKOWO – KARPIOWE (23+3ha)

promocja 6 dób 150 zł na trzy wędki oraz na 4 wędkę dopłata 50 zł

licencja zwykła – 25 zł za cały dzień na maksymalnie 2 wędki lub 1 spinning z brzegu. Możliwość rezerwacji stanowiska. Opłata za rezerwację 5zł jest już wliczona w cenę!

licencja specjalna tzw „nocka” 30zł od 18:00 do 6:00. Możliwość rezerwacji stanowiska! Opłata za rezerwację 5zł jest już wliczona w cenę!

licencja specjalna – 40 zł doba na maksymalnie 2 wędki z brzegu(dozwolona tzw.”wywózka”) Możliwość rezerwacji stanowiska! Opłata za rezerwację 10zł jest już wliczona w cenę!

dopłata do każdej kolejnej wędki – 10 zł/doba

spinning z łodzi – (z własnego środka pływającego) – 50zł

spinning z łodzi – (z naszego środka pływającego) – 70zł od osoby

Inne atrakcje

Kontakt