Łowisko Jarosławki

Opis łowiska

Łowisko Jarosławki to komercja  znajdująca się ok. 6km od miejscowości Maszewo w województwie zachodniopomorskim. W łowisku najczęściej możemy liczyć na brania karpi i amurów dochodzące do 30kg. Obiekt podzielony jest na łowisko profesjonalne oraz inne małe łowiska.

Główny akwen łowiska ma 10ha. Głębokość zmienia się od 2m w części północnej do ok.3m w części południowej przy grobli. Na dnie zalega niewielka warstwa mułu brzegi w znacznej części porośnięte są trzcinami itp. Zbiornik ma prostą linie brzegową, jedynie na zachodnim brzegu w połowie łowiska znajduje się niewielka zatoka. Zbiornik ten tworzy prostokąt o wymiarach 200m. szerokości i 500m. długości. Na brzegu przygotowanych jest 44 stanowisk wędkarskich [wiaty], a dla wędkarzy ceniących wygodę, także przyczepy kempingowe i domki letniskowe. Na obiekcie przygotowany specjalnie dla wędkarzy: sklep spożywczo-wędkarski, gdzie można zaopatrzyć się w niezbędny asortyment wędkarski [zestawy karpiowe, kulki proteinowe, robaki itp.] Na wielu stanowiskach postawione są kampingi, a na pozostałych drewniane budki chroniące przed deszczem, wiatrem i słońcem. Przy każdym stanowisku porozstawiane są stoliki i ławki.

W obiekcie funkcjonuje również: łowisko pstrągowe oraz łowisko sumowe. Szczegółową ofertę znaleźć można na stronie internetowej łowiska. Na łowisku nie jest wymagana karta wędkarska.

Godziny otwarcia

W sezonie 24 h/ dobe

Ryby w łowisku

Karp, amur, lin, karaś, okoń, pstrąg, szczupak, jesiotr, sandacz, sum

Cennik

Patrz cennik na stronie łowiska

Inne atrakcje

Kontakt