Łowisko Jezioro Stobnica Mała

Opis łowiska

Gospodarze Jeziora nazywają je łowiskiem sandaczowo/leszczowym.  Powierzchni 14 hektarów i głębokości maksymalnej około 7 metrów. Przejrzystość wody w sezonie to zaledwie 0,3 – 0,5 metra , co daje wspaniałe warunki do rozwoju sandacza, który bardzo licznie występuje w jeziorze. Pozostałymi gatunkami występującymi w jeziorze są:

szczupak, okoń, leszcz, lin, karp (duży),węgorz, amur, płoć, wzdręga, karaś pospolity, kiełb. Jezioro ze względu na dużą ilość drapieżnika to świetne łowisko spiningowe. Łowiący na spławik lub gruntówkę też mogą liczyć na wspaniałe połowy dzięki sporej populacji leszcza, lina i karpia. Zbiornik bardzo intensywnie zarybiany od blisko dekady sandaczem oraz karpiem. W mniejszych ilościach do zbiornika trafia co roku materiał zarybieniowy szczupaka, węgorza, lina oraz karasia pospolitego. Na jeziorze obowiązuje  regulamin amatorskiego połowu ryb.

Warunkiem wędkowania na tym łowisku jest posiadanie karty wędkarskiej i opłacenie dobowego zezwolenia za wędkowanie. Sprzedaż zezwoleń prowadzona jest bezpośrednio nad jeziorem Chojnica Wielka w miejscowości Golcza 3c.

Godziny otwarcia

Kontakt telefoniczny

Ryby w łowisku

Sandacz, szczupak, okoń, leszcz, lin, karp, węgorz, amur, płoć, karaś

Cennik

1 dzień  – 15/20* zł

3 dni – 30/40* zł

7 dni – 60/80* zł

1 miesiąc – 100/120*zł

Cały sezon 140/170*zł

* połów z łodzi

Inne atrakcje

Kontakt