Łowisko O.R.W. Spinning

Opis łowiska

Łowisko powstało w 2007 roku jako propozycja dla wędkarzy preferujących połowy ryb typu karp, karaś, lin czy sum. Z pięciu stawów będących typowymi wyrobiskami pożwirowymi do tej pory oddaliśmy do dyspozycji gości trzy, każdy o powierzchni ok. 3 Ha lecz o nieco innym charakterze.

Staw nr 2: Łowisko dla wędkarzy mniej doświadczonych. Dominują ryby o wadze do 2 Kg. Wśród gatunków przeważa karp, karaś, pstrąg tęczowy, płoć. Nieco mniej jest jazia, lina , okonia i szczupaka. Staw jest ubogi w roślinność podwodną a średnia głębokość wynosi 3,5 metra. Dno równe o podłożu żwirowym.

Staw nr 3: To staw z obsadą głównie ryb dużych. Regularnie zarybiany jest karpiami o wadze pomiędzy 5,5Kg a 16 Kg oraz sporymi karasiami. Znajduje się też w nim znaczna ilość sumów o długościach pomiędzy 75 a 150 cm. Ponadto złowić można szczupaka oraz lina. Staw o zróżnicowanej głębokości (od 1,5 do 10 metrów, średnio 4,5m). Podłoże żwirowe w części mocno porośnięte roślinnością podwodną.

Staw nr 4: To staw najstarszy i najbardziej „dziki”. Dominuje w nim karaś, okoń i duży karp. Znajdują się w nim także sumy, liny, płocie oraz jazie. Średnia głębokość to 3 metry. Dno żwirowe w znacznej części mocno porośnięte roślinnością podwodną.

Wędkowanie odbywa się na zasadach „no kill” (złów i wypuść).

Łowisko komercyjne – nie jest wymagana karta wędkarska.

Do sprzedaży dopuszczamy jedynie ryby o wadze nie przekraczającej 3 Kg złowione na stawie nr 2.

Godziny otwarcia

maj-wrzesień

8.00 do zmierzchu

Ryby w łowisku

Karp, karaś, pstrąg tęczowy, płoć, jaź, lin, sum, szczupak, okoń

Cennik

Wędkowanie całosezonowe od 370zł do 470zł

Wędkowanie całodniowe 40zł

Wędkowanie przez pół dnia 25zł

Inne atrakcje

Domek nad stawem

Kontakt

ORW Spinning

Tel.:  609 809 006

http://orwspinning.pl/

Blisko; Nowy Targ, Zakopane