Łowisko Straszyn Rotmanka

Opis łowiska

Łowisko Straszyn Rotmanka to specyficzne łowisko, na które aby się dostać trzeba mieć odpowiednie zaproszenie od wędkarza, który łowi tam już dłuższy czas. Warto też dzwonić do właściciela i pytać  czy nas w puści na łowisko.
Łowisko znajduje się nie daleko Trójmiasta przy zjeździe z obwodnicy Trój miejskiej w kierunku Rotmanki na Pruszcz Gdański.
Łowisko  ma charakter  łowiska Angielskiego ma powierzchnie 1,08 ha i głębokość od 1 do 2,5 M dno o małym zamuleniu z małą ilości roślinności wodnej. Na łowisku jest parę łódek z których można korzystać nie odpłatnie. Łowisko jest staranie doglądane i zarybiane  co roku dużymi ilościami karpia od 1.5 do 3 kg. Są też większe okazy dochodzące do kilkunastu  kilogramów, ale te są najostrożniejsze i biorą  najrzadziej  rekord łowiska karpia to 12 kg . Na kulki proteinowe najczęściej łowi się okazy 3 do 7  kg.
Na łowisku można kupić złowione przez siebie ryby według obowiązującego cennika . karpi od 4 kg nie sprzedaje się , ale niema obowiązku kupowania złowionych ryb.
Na łowisku obowiązuje twardy regulamin z którym trzeba się zapoznać.

Godziny otwarcia

Od środy do niedzieli  od 8.00 do zachodu słońca

Ryby w łowisku

Karp, szczupak, okoń , karaś ,lin ,węgorz

Cennik

Wstęp –  15 zł

Istnieje możliwość zakupu ryby.

Inne atrakcje

Kontakt

Objazdowa 1, 83-010 Straszyn

Tel.:  586 828 981

http://www.carpteam.za.pl/straszyn.htm

Blisko: Gdańsk, Tczew