Deeper pro plus opinie

Deeper pro plus opinie

Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO+, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych. Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty.

Bezprzewodowa echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ jest najlepszą echosondą w serii. Wykorzystuje połączenie Wi-Fi, aby przekazać dokładniejsze dane z sonaru do urządzenia mobilnego. Deeper Smart Sonar PRO+ zawiera bardzo dokładny wbudowany odbiornik GPS, który umożliwia urządzenie do tworzenia map batymetrycznych łowiąc z brzegu lub z łodzi. To sprawia, że Deeper Smart Sonar Pro+ jest jedyną dostępną echosondy, która pozwala na dostęp do dokładnych funkcji i ryby rozpoznawcze dane, które wcześniej były dostępne tylko z drogimi urządzeniami w łodziach wędkarskich.

Funkcje sondy:

Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
Tryb Onshore GPS Mode
Dwie częstotliwości
Możliwość pracy w słonej i słodkiej wodzie
Wyjątkowo lekka, kompaktowa konstrukcja
5,5 godziny nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu baterii
Pełne naładowanie baterii w ciągu 2 godzin

Funkcje aplikacji:

Mapowanie w czasie rzeczywistym i darmowe mapy w trybie offline
Nieograniczony dostęp do całej historii danych
Tryb zimowy (Ice Fishing Mode)
Informacje o głębokości, temperaturze, strukturze dna, lokalizacji ryb
Kalendarz księżycowo-słoneczny, notatki wędkarskie, kamera, udostępnianie treści na portalach
społecznościowych
Tryb klasyczny oraz kolorowy tryb dzienny i nocny
Tryb uśpienia (oszczędzanie baterii w wodzie)

Echosondę Deeper Smart Sonar PRO+ można umieścić w dowolnym miejscu akwenu. Urządzenie unosi się na powierzchni wody, skąd zbiera szczegółowe informacje na temat głębokości, struktury dna, temperatury, roślinności oraz lokalizacji ryb i przesyła je bezpośrednio na ekran smartfona lub tabletu. Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ ułatwia łowienie ryb w każdych warunkach – na brzegu rzeki, jeziora lub morza, na moście, doku i łodzi, w kajaku lub pływaku wędkarskim. Świetnie sprawdza się także podczas łowienia ryb w zimie, dzięki czemu stanowi najbardziej wszechstronne bezprzewodowe rozwiązanie dla wędkarzy dostępne na rynku.

W ofercie producenta, Deeper, Deeper Pro, oraz Deeper Pro Plus.


Deeper Pro plus opinie


Przeczytaj opinie użytkowników

↓ ↓ ↓