Odzież graff opinie
Odzież graff opinie
IFirma Graff to wiodący polski producent odzieży przeznaczonej dla myśliwych, wędkarzy oraz wszystkich którzy każdą wolną chwilę spędzają na łonie natury. W naszej kolekcji znaleźć można odzież przeznaczoną dla pasjonatów aktywnego wypoczynku oraz osób które z racji wykonywanych zawodów obcują z naturą na co dzień.
Nasza kolekcja to pełen asortyment odzieży począwszy od bielizny termoaktywnej, t-shirtów poprzez bluzy i swetry po kurtki i spodnie zarówno terenowe jaki i wyjściowe.

“Zacinający deszcz, mokry śnieg czy mroźny wiatr, kilometry w trudnym terenie, godziny na ambonach, łódkach albo kładkach… Długie minuty spędzone w bezruchu i absolutnej ciszy. Kto choć razprzeżył podobne niewygody, ten wie, że w takich
sytuacjach ciąży każdy zbędny gram ekwipunku, liczy się zaś wszelka możliwa ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego już na etapie projektowania, a następnie szycia
poszczególnych modeli, aż po dostarczenie Państwu naszej odzieży dbamy o jej najwyższą jakość, aby ze swoich wypraw wracali Państwo z satysfakcją i poczuciem doskonale spędzonego czasu.”

Produkty
Float guard
Odzież wędkarska
Odzież myśliwska
Odzież outdoorowa
Bielizna termiczna

W asortymencie firmy Graff : Kurtki, bluzy, swetry, kamizelki, spodnie, kombinezony, czapki, koszule, koszulki, odzież polarowa, odzież zimowa, komplet odzieży wielosezonowej.

 


Odzież Graff opinie


Przeczytaj opinie użytkowników

↓ ↓ ↓