Okulary Arctica opinie

okulary arctica opinie

Okulary przeciwsłoneczne i gogle narciarskie to główne kategorie produktów polskiej marki Arctica. Wraz z jej rozwojem kolekcja została poszerzona o akcesoria i odzież sportową, m. in. rękawice, czapki, kominiarki, czy chusty wielofunkcyjne.

Arctica powstała w 2001 roku i należy do polskiej firmy Faron. Bez wątpienia jest czołową marką wywodzącą się z rodzimego rynku. Arctica jest nierozłącznie związana ze sportem i aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Narciarstwo, jazda na rowerze, surfing, skateboard i snowboard to dyscypliny, w których nasze produkty używane są najczęśćiej.

Okulary Arctica sprawdzają się nie tylko w sporcie. Okulary na co dzień znajdą Państwo w serii Arctica Classic. To również oferta dla kierowców.

Kluczowym produktem marki Arctica są okulary przeciwsłoneczne (w tym także okulary dla sportowców, kierowców i okulary polaryzacyjne). Zespół projektantów doskonale wie, jak ważnym elementem wyposażenia sportowego dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia osoby aktywnej są właśnie okulary. Ponadto w ofercie znajdują się także gogle narciarskie. Obecnie marka Arctica rozwija swoje podwoje, poszerzając dostępny asortyment wyposażenia sportowego, oferując kaski i rękawice narciarskie i rowerowe oraz odzież sportową – chustki i kominiarki i wiele więcej.
Wszystkie produkty marki Arctica od początku istnienia związane są ze sportem i aktywnością fizyczną. Oferowane okulary oraz akcesoria dedykowane są zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Wszystkie akcesoria cechuje najwyższa jakość, trwałość, funkcjonalność i nowoczesny design. Dzięki temu firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Zwłaszcza tym, którzy cenią komfort oraz wygodę użytkowania a także chcą mieć pewność, że zakupione okulary czy gogle będą efektywnie spełniać swoje zadania i wytrzymają dłużej, niż jeden sezon.


Okulary Arctica opinie


Przeczytaj opinie użytkowników

↓ ↓ ↓