Ryobi Zauber 1000 opinie

Ryobi Zauber 1000 opinie

Idealne, równe nawijanie żyłki czy plecionki, pozwoli Ci wykonać najdłuższe nawet rzuty. Specjalnie zaprojektowana rolka prowadząca linkę, jest zbudowana tak, aby twoja linka pozostawała gładka i nieskręcona.

Kołowrotki Ryobi zawsze miały w Polsce dobrą prasę, mimo że firma nigdy nie prowadziła agresywnego i widocznego marketingu. Były to jednak wyroby, o których nie można było mówić źle. Już kilkanaście lat temu modele Applause czy Zauber wyróżniały się spokojnym, przemyślanym designem i wzorcową ergonomią, a topowy Metaroyal do dziś uchodzi za wzorzec udanego połączenia trwałości i solidności z nowoczesnymi rozwiązaniami. Na taki wyrób stać tylko dobrą i bogatą firmę, a w rozwiązaniach konstrukcyjnych widać pracę znakomitych inżynierów, których w Ryobi nie brakuje.

Ryobi Zauber, to dobre narzędzie dla wędkarzy uniwersalnych, w tym łowiących w wodach przybrzeżnych Bałtyku. Moc uzyskano dzięki wykorzystaniu uszlachetnionego aluminium do konstrukcji korpusu, rotora, szpuli, kabłąka i korbki z wygodnym uchwytem. Oprócz płynnej pracy, kołowrotek ten precyzyjnie nawija żyłkę. Nie ma tu znaczenia, czy łowimy cienką żyłką na lekkie zestawy czy grubą z zestawem stawiającym w wodzie znaczny opór. 9 wysokiej klasy łożysk kulkowych i 1 oporowe zapewniają płynną i niezawodną pracę, a precyzyjnie regulowany wielotarczowy przedni hamulec oddaje żyłkę płynnie i bez szarpnięć.

SPECYFIKACJA;
-8 łożysk + 1 oporowe
-przedni hamulec wielotarczowy
-obudowa i rotor z ALUMINIUM
-krzyżowy układacz żyłki typu s
-aluminiowa szpula
-zbalansowany rotor
-aluminiowa składana korbka
-rurkowy kabłąk
-antyskrąceniowa,wzmocniona rolka kabłąka pokryta azotkiem tytanu
-waga 280gr
-przełożenie 5,1;1
-poj szpuli 0,20/130;0,23/100

W ofercie sklepów Zaubery o pojemności 1000, Zauber 2000, Zauber 3000, Zauber 4000. Oraz modele ze stałą rączką CF oraz ze składaną rączką.


Ryobi Zauber 1000 opinie


Przeczytaj opinie użytkowników

↓ ↓ ↓