Ryobi Zauber 2000 opinie

ryobi zauber 2000 opinie

RYOBI – Japanese techonology. Marka znana chyba każdemu wędkarzowi na świecie. Swą renomę kołowrotki te zawdzięczają dosonałym materiałom, japońskim automatom CNC odpowiedzialnym za powtarzalność każdego detalu, zegarmistrzowskiej precyzji monterów oraz bezkompromisowej kontroli jakości. Każdy z kołowrotków zabezpieczony jest przed niszczącym działaniem kurzu i wilgoci trwałymi i elastycznymi uszczelniaczami.

Kołowrotki Ryobi zawsze miały w Polsce dobrą prasę, mimo że firma nigdy nie prowadziła agresywnego i widocznego marketingu. Były to jednak wyroby, o których nie można było mówić źle. Już kilkanaście lat temu modele Applause czy Zauber wyróżniały się spokojnym, przemyślanym designem i wzorcową ergonomią, a topowy Metaroyal do dziś uchodzi za wzorzec udanego połączenia trwałości i solidności z nowoczesnymi rozwiązaniami. Na taki wyrób stać tylko dobrą i bogatą firmę, a w rozwiązaniach konstrukcyjnych widać pracę znakomitych inżynierów, których w Ryobi nie brakuje.

Ryobi Zauber, to dobre narzędzie dla wędkarzy uniwersalnych, w tym łowiących w wodach przybrzeżnych Bałtyku. Moc uzyskano dzięki wykorzystaniu uszlachetnionego aluminium do konstrukcji korpusu, rotora, szpuli, kabłąka i korbki z wygodnym uchwytem. Oprócz płynnej pracy, kołowrotek ten precyzyjnie nawija żyłkę. Nie ma tu znaczenia, czy łowimy cienką żyłką na lekkie zestawy czy grubą z zestawem stawiającym w wodzie znaczny opór. 9 wysokiej klasy łożysk kulkowych i 1 oporowe zapewniają płynną i niezawodną pracę, a precyzyjnie regulowany wielotarczowy przedni hamulec oddaje żyłkę płynnie i bez szarpnięć.

Łożyska: 8 łożysk kulkowych + 1 oporowe
Przełożenie: 5,1:1
Waga: 280g
Szpula główna: 1 aluminiowa
Pojemność szpuli: 0,24mm/150m, 0,33mm/70m
Przedni hamulec wielotarczowy
Obudowa i rotor z aluminium
Krzyżowy, ślimakowy układacz żyłki
Zbalansowany rotor
Aluminiowa, składana korbka
Rurkowy kabłąk
Antyskręceniowa, wzmocniona rolka kabłąka pokryta azotkiem tytanu

W ofercie sklepów Zaubery o pojemności 1000, Zauber 2000, Zauber 3000, Zauber 4000. Oraz modele ze stałą rączką CF oraz ze składaną rączką.


Ryobi Zauber 2000 opinie


Przeczytaj opinie użytkowników

↓ ↓ ↓